x
Mobilyada Marka Fabrikadan Halka
Teslimat Koşulları

MOBAYN’DAN BİR İLK TÜRKİYENİN 81 İL MERKEZİNE 1.000 TL VE ÜSTÜ ÜCRETSİZ TESLİMAT

 

&  Genel kargo firmalarının mobilya taşıma konusunda gerek fiziki, gerek ürün taşınması esnasında doğabilecek her türlü risk üzerinde sorumluluk kabul etmemeleri nedeniyle firmamız Türkiye geneline teslimatlarını mobilya taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış firmalar eşliğinde gerçekleştirmektedir.

 

&  Bu firmaların nakliye için kullandıkları araçlar çok nadirende olsa bazı il ve ilçe merkezlerine yük ağırlıkları ve araç uzunlukları dolayısıyla giriş yapamamaktadır. Bu sorun nadiren oluşabilmektedir. Oluşması durumunda müşteri temsilcilerimiz sizlere gereken açıklamayı yapacaktır.

 

&  Yukarıdaki nedenlerden doğabilecek aksaklıklar için gösterdiğiniz anlayış için şimdiden siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz

 

&  İlçeler, köyler, kazalar, ve benzeri ulaşılması zor yerler için teslimat ve kargo ücreti değişkenlik gösterecektir. Bu konu hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0266 392 1030 nolu telefonu arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MONTAJ

 

&  Balıkesir'in neresinde olursanız olun 1000TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde nakliye ve montaj tamamen firmamıza aittir.

E-Bültene Kaydol Kampanya ve indirimlerden haberdar olun
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.