x
Mobilyada Marka Fabrikadan Halka
Hakkımızda

MOBAYN HOME COLLECTİON, BİR ŞARKAYA LTD. ŞTİ. İŞTİRAKIDIR 

&  1975 yılında Şarkaya Alışveriş Mağazaları olarak mağazacılık sektörüne giriş yapan firmamız başarılı yatırımlar ve pazarlama stratejisiyle kısa sürede sektörün sayılı firmaları arasında yerini almıştır.

&  Sektöründe büyümeyi her zaman kendine hedef belirleyen firmamız 2009 yılında Mobayn Home Collection'ı mağazalarına dahil etmiştir. 6600 metrekarelik teşhir alanı ile Balıkesir ilinin en büyük mobilya mağazası olma özelliği olan Mobayn Home Collection siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermeye devam etmektedir.

&  35 yılı aşkın sektörel tecrübemizle kaliteli ürün, kaliteli hizmet prensiplerinden vazgeçmeden en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmayı ilke edinen Mobayn Home Collection aynı zamanda sizlerin hayal ettiği ölçü ve tasarımlarda üretim yapabilecek donanım ve fabrikasyona sahip bir kuruluştur.

NEDEN MOBAYN HOME COLLECTİON?

-  Mobayn Home Collection bünyesinde sektöründe uzmanlaşmış, model patentlerine sahip, teknik tasarımda önce markalar bulunmaktadır.

-  Mobayn Home Collection yenilikçi kurum anlayışıyla bünyesinde alanında uzmanlaşmış iç mimarlar, stilistler ve tasarımcılarla çalışmaktadır.

-  Mobayn Home Collection küçük mekanlarda bile fonksiyonel tasarımlar yaratabilecek objektifliğe sahip bir kuruluştur.

-  Mobayn Home Collection SSH (Satış Sonrası Hizmet) konusunda çok titiz bir kuruluştur.Mobayn Home Collection'da SSH ömür boyudur.

-  Mobayn Home Collection için satışın tamamlanıp şirket çıkarlarının tatmin edilmesi değil, müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır.

-  Mobayn Home Collection müşterilerine her zaman kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimiz bütçenize göre ödeme plaqnı geliştirip, dilediğiniz alışverişi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

E-Bültene Kaydol Kampanya ve indirimlerden haberdar olun
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.