x
Mobilyada Marka Fabrikadan Halka
Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ ŞARTLARI

 

&  www.mobayn.com web sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm ürünler üretici firmalar tarafından garantilidir. Bu ürünlerin tümü faturalı olup 2-10 yıl arasında garanti kapsamına girmektedir.

&  Satın almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir problem çıkması halinde firmamızla irtibata geçmeniz durumunda sizler adına üretici firma ile bağlantı kurup sorununuzu çözme yoluna gidilecektir.

&  Garanti kapsamına giren ürünlerin siz müşteriler tarafından darbe, yırtılma, çizilme vb. tahribatlara maruz kalmaması gerekmektedir.

- İADE ŞARTLARI -

      www.mobayn.com sitesinden almış olduğunuz ürünü aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz;

- İade kapsama tarihi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) iş günü için geçerlidir.

- İade edilmek istenen ürün tüm parçaları ile eksiksiz iade edilmelidir.

- İade edilecek ürünün Garanti Şartları bölümündeki koşullara tamamen uyması gerekmektedir.

- Ürün iadesi gerçekleştikten sonra Mobayn Home Collection müşteri temsilcileri tarafından size en kısa süre içinde bilgi verilecektir.

- İade işlemi esnasında doğacak masraflar (sevkiyat, vs.) tamamen müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masraflarının tamamı Mobayn Home Collection tarafından karşılanacaktır.

- İade koşullarından taraflar mütabık olduğu taktirde ürün bedeli için ödemiş olduğunuz bedel yedi (7) iş günü içersinde kredi kartı veya banka hesabınıza ödenecektir.

İADE İŞLEMİNİN İŞLEYİŞİ

&  İade edilen ürünler firmamız iade bölümünce incelenir. Gereken durumlarda ürünlerin kontrol edilmesi amacı ile üretici firmaya gönderilir. Üretici firma tarafından yapılacak olan incelemeler sonucu iade işlemine uygun görülmesi halinde iade işlemi gerçekleşecektir.

NOT: ÖZEL ÖLÇÜ VE RENK VERİLEREK YAPTIRILAN ÜRÜNLERDE, TASARIM VE ÜRETİM KİŞİYE ÖZEL YAPILDIĞI İÇİN İADE İŞLEMİ KESİNLİKLE GERÇEKLEŞMEYECEKTİR...

E-Bültene Kaydol Kampanya ve indirimlerden haberdar olun
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.